praca-warszawa-org.gif

Wyszukaj ofertę

słowa
kluczowe
branża
Podgląd prezentacji oferty firmy Agencja Pracy Otto
Agencja Pracy Otto
Warszawa
gdynia@ottopraca.pl
oferta z dnia 2012-11-20

Mechanik TIRów

Opis stanowiska:

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych zagranicznych klientów poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko:

Mechanik TIRów - Niemcy
nr.ref: AP/DE/TIR/11/2012

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych

Wymagania:

Wymagania:
Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
Doświadczenie
Wykształcenie zawodowe – mechanik
Prawo jazdy B oraz CE
Motywacja do pracy
Sprawność fizyczna

Oferujemy:

Oferujemy:
Płatność do "BZA Entgeltgruppe E6-West": 13,73 godziny €
Praca w warsztacie w godzinach 8-18
Możliwość zakwaterowania
Opieka polskiego personelu

Forma kontaktu:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz niemieckim na adres e-mail gdynia@ottopraca.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila: nr ref. AP/DE/TIR/11/2012.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na wykorzystanie przez OTTO Polska Sp. z o.o z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych). Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.”

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Informacje o firmie:

ottopraca.pl