Specjalista ds. Komunikacji Zewnętrznej

Umowa o pracę
  • Umowa o pracę
  • Warszawa
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, pozarządowej organizacji charytatywnej, prowadzącej projekty na rzecz pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej, poszukujemy osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI ZEWNĘTRZNEJ
OBOWIĄZKI:
– wsparcie w kontakcie z urzędami oraz organizacjami
– wsparcie w kontaktach z beneficjentami
– utrzymywanie kontaktu z zagranicznymi partnerami
– koordynowanie pracy zespołu
– budowanie dobrych relacji między partnerami

WYMAGANIA:
– wykształcenie wyższe – kierunki humanistyczne
– doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów z innymi organizacjami
– doświadczenie w pracy/ wolontariacie z organizacjami humanitarnymi
– biegła znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w tłumaczeniach – mile widziane
– znajomość j. ukraińskiego – mile widziane

PRACODAWCA OFERUJE:
– umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwości rozwoju w strukturach organizacji
– możliwość pracy hybrydowej