Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę
  • Umowa o pracę
  • Warszawa
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy która od ponad 20 lat świadczy wysokiej jakości usługi językowe na rynku szkoleń językowych dla firm, poszukujemy osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. SPRZEDAZY
OBOWIĄZKI:
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych
– budowanie własnego portfolio klientów
– przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
– udział w przetargach na dostawę usług z zakresu szkoleń językowych
– budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami korporacyjnymi
– współtworzenie strategii sprzedażowej firmy
WYMAGANIA:
– min. rok doświadczenia w obszarze aktywnej sprzedaży, w tym w telefonicznym pozyskiwaniu klientów – „cold calling”
– wykształcenie wyższe
– znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
– wysoka orientacja na realizację celu
– doskonale rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętności budowania relacji
– umiejętności negocjacyjne
PRACODAWCA OFERUJE:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
– ponad konkurencyjne wynagrodzenie plus premia za osiągnięcie wyników
– możliwość pracy w systemie hybrydowym
– prywatna opieka medyczna
– samodzielne stanowisko
– możliwość rozwoju zawodowego